Kurumsal

Alaska Matbaa ; kendini sürekli geliştirip büyümeyi hedefleyen müşteri memnuniyetini ön planda tutan sektöründe hızlı ve aynı zamanda emin adımlarla ilerleyen, matbaacılık alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Alaska Matbaa, kendi konularında kaliteli ürünler sunarak ambalaj konusunda da son derece seçici firmalardan oluşmuştur. Firmamız kaliteden ödün vermediği gibi müşteri memnuniyetini kendisine ilke etmiştir.

Uzman kadromuzla baskı öncesi hazırlık aşamasından baskı sonrası aşamaya kadar olan süre zarfında karşılıklı fikir telakkisi ile en doğru sonuca ulaşmaktayız.Tasarım konusunda sizlere an ve an görsel bilgi vererek işinizi daha iyi takip edebilmenizi sağlamaktayız..

Firmamızın kuruluşundan bugüne kadar en büyük başarımız, sizlerin bizlere göstermiş olduğunuz güven ve takdiriniz olmuştur.Bizlerde haklı olarak sevincimizin gururunu yaşamaktayız.Çağın gerisinde kalmamak için her an yeni teknolijileri takip etmekteyiz.Bu teknolijileri kullanarak sizlerin isteklerinizi daha mükemmel bir şekilde yerine getirmekteyiz.

  • Dürüst ve Güveniliriz
  • Kaliteden ödün vermeyiz
  • Teknolojiyi yakından takip eder çözüm sunarız
  • Zamanında iş teslimi yaparız
  • Hatasız baskı çözümleri üretiriz

Müşteri odaklı misyonu benimseyen Alaska Matbaa, hem üretim hem de hizmet anlayışıyla müşterilerin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamayı kendine hedef belirlemiştir.